bodrum inşaat firması

Aşmak İnşaat A.Ş , Konut ve Ticari yapı uygulamaları , Proje ve Modelleme işleri , Dekorasyon ve Tasarım hizmetleri , Tadilat ve Mimari yenileme işleri , Kat karşılığı inşaat ve Taahhüt Hizmetleri , Kentsel Dönüşüm uygulamaları alanında hizmet vermektedir.

Bugüne dek gerçekleştirdiği her projeyi, geleceğe referans olarak değerlendiren; kaliteyi, hizmet ve imalatta maksimize eden, çalıştığı kurum ve kuruluşlardan aldığı takdiri yeni nesil projelerinin altyapısı olarak kabul eden Aşmak İnşaat A.Ş. ; Türkiye'nin önemli yapı taşlarından biri olmaya devam edecektir.

Herşeyden önce;
"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Siz işinizi severseniz , iş de sizi sever.

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz." 
Çok fazla geçmişi olmayan ve argümanların kısıtlı olduğu bir sahada olduğumuzun farkındayız. Bu yüzden en iyisi olmak için araştırıyoruz, çabalıyoruz.

"Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz."
Ekibimiz ve her biri kendi alanında uzman olan işbirlikçilerimiz sayesinde her zaman olanın daha iyisi için çalışıyoruz. İşbirlikçilerimiz yurtiçi ve yurtdışındaki önemli projelere imza atmış kişiler yada ekipler.


0536 526 89 72

Bodrum'da Tüm İnşaat İşleriniz Çözüm Ortağı Arıyorsanız Hemen Çekinmeden Arayın

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette bizi farklı kılan tüm özellikler sadece bunlarla sınırlı değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayacaksınız. 

Zamanınız olduğunda tanışmak ve olası işbirliği yollarını araştımak için sizi proje ofisimize bekliyoruz...


bodrum inşaat firması

Bodrum inşaat projeleri, en yeni, hemen teslim, satışı devam eden projelerin, bilgileri, özellikleri, projelerin fiyatları, projeler ve lokasyonları , bodrum inşaat, bodrum yapı malzemeleri, bodrum inşaat sektörü, bodrum çimento, bodrum demir, bodrum satılık, bodrumda inşaat malzemeleri, bodrumda satılık evler, bodrum yeni konut projeleri, bodrumda satılık villa, bodrumda inşaat projeleri , En İyi İnşaat Şirketi, Bitez'de En Kaliteli Villa Yapan İnşaat Şirketi, Bitez'de İnşaat Firması, Bitez'de İnşaat Şirketi, Bitez'de Kaliteli Villa, Bitez'de Kaliteli Villa Yapan, Bitez'de Konut Beğenilirlilik, Bitez'de Konut Yaşam, Bitez'de Sağlam İnşaat Şirketi, Bitez'de Satılık Havuzlu Villa, Bitez'de Satılık Super Lüks Villa, Bitez'de Satılık Ultra Lüks Villa, Bitez'de Satılık Villa, Bitez'de Villa Yaşamı, Bitez'de Yaşam, Bodrum Ekol İnşaat, Bodrum Villa Ve Konut İnşaatları, Bodrum'da Beğenilirlilik, Bodrum'da En İyi İnşaat Şirketi, Bodrum'da En Kaliteli Villa Yapan İnşaat Şirketi, Bodrum'da İnşaat Firması, Bodrum'da İnşaat Şirketi, Bodrum'da Kaliteli Villa, Bodrum'da Kaliteli Villa Yapan, Bodrum'da Konut Beğenilirlilik, Bodrum'da Konut Yaşam, Bodrum'da Sağlam İnşaat Şirketi, Bodrum'da Satılık Havuzlu Villa, Bodrum'da Satılık Super Lüks Villa, Bodrum'da Satılık Ultra Lüks Villa, Bodrum'da Satılık Villa, Bodrum'da Villa Yaşamı, Bodrum'da Yaşam , bodrum anahtar teslim , bodrum anahtar teslim inşaat ,anahtar teslim , anahtar teslim inşaat , anahtar teslim bodrum , anahtar teslim inşaat bodrum , anahtar teslim iş , muğla anahtar teslim inşaat , anahtar teslim konut , bodrum anahtar teslim bina , kaba inşaat , kaba inşaat bodrum , bodrum kaba inşaat , kaba inşaat firmaları , kaba inşaat firması , kaba inşaat firmaları , kaba inşaat yapanlar , kaba inşaatcılar , kaba inşaat tamamlama , kaba inşaat firması bodrum , Kat Karşılığı İnşaat , Kat Karşılığı inşaat firması , Kat Karşılığı inşaat bodrum , bodrum Kat Karşılığı inşaat , Kat Karşılığı inşaat firmaları , Kat Karşılığı inşaat yapanlar , bodrumda Kat Karşılığı inşaat , Kat Karşılığı inşaat firması bodrum , bodrum izolasyon, bodrum yalıtım, bodrum dam izolasyonu, dam yalıtımı, teras izolasyon, temel izolasyonu, perde izolasyonu, rutubet ve nem, dam akıntılarına kesin çözüm, dam akıntıları, çatı uygulamaları , karot , karotcu , bodrum karot , bodrum karotcu , bodrum kesim , kırım işleri , bodrum kırım işleri , kırım işleri bodrum , karot işlemleri , karot firması , bodrum karot firması , tadilat , bodrum tadilat , tadilat bodrum , tadilat işleri bodrum , tadilat firması , bodrum tadilat firması , dekorasyon , bodrum dekorasyon , dekorasyon bodrum , dekorasyon firmaları , bodrum dekorasyon firması
“Aşmak İnşaat Turizm Ticaret A.Ş. ; Bodrum'daki gelişmeleri yakından takip eder, yeniliklerin en hızlı şekilde mimari çözümlere aktarılmasını sağlayarak çağdaş çalışma ve yaşam mekanlarının geliştirilmesinde öncü olmayı hedefler. Böylece Bodrum'un mimari birikimine katkıda bulunmak Aşmak İnşaat'ın vizyonunu oluşturur. Net ve kolay okunabilen, yalın, modern ve sıcak bir uslup ile, çağdaş malzeme kullanımına ağırlık veren konseptler oluşturur."

Aşmak İnşaat, konut projelerinde iskan ve diğer mevzuatlara uyumlu çalışmalar yapıyor. Şehrin yapısına ve estetiğine en uygun projelerde geri dönüşüme uygun malzemeler kullanılıyor. İnsan için lüks ve modern yaşam alanları inşa ederken gelecek kuşaklar için bırakılacak en iyi mirası ifade eden çevreye yönelik koruma ve ağaçlandırma çalışmaları hususundaki sorumluluğunu yerine getiriyor.

KALİTELİ YAPILAR
Müşterilerimize HER ZAMAN Kaliteden Ödün Vermeyen, Yapılar İnşa Ediyoruz.

GÜVENİLİRLİLİK
Aşmak İnşaat Olarak GÜVEN Kelimesini Kendimizi Düstür Edindik Prensiblerimizden Asla Vazgeçmedik.

HİZMET
Kalite HİZMET anlayışımız ile siz Değerli müşterilerimizeher zaman yardımcı olmaktan kaçınmadık, Aslada Kaçınmayız.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Teknik ve mimari başarısını, her yeni projede devam ettirmek ve İnşaat Sektörü’nün küresel sürece ayak uydurulmasına katkıda bulunarak, yaşam alanları ve yaşam tarzı yaratmak.