Bodrum Anahtar Teslim İnşaat İşleri

Bodrum Anahtar Teslim

Bodrum'da tüm anahtar teslim inşaat işlerinizi zamanında teslim ediyoruz ...

Ayrıntılar
bodrum Kaba İnşaat

Bodrum Kaba İnşaat

Bodrum'da kaba inşaatlarınızı zamanında yapıyor sizlere teslim ediyoruz ...

Ayrıntılar
bodrum Kat Karşılığı

Bodrum Kat Karşılığı

Bodrum'da kat karşılığında yapılarınızı zamanında teslim ediyoruz ...

Ayrıntılar


Yalitim

Bodrum Yalıtım İşleri

Bodrum'da ihtiyacınız olan tüm yalıtım işlerinizi profesyonel ekibiz ile yapıyoruz ...

Ayrıntılar
Karot

Bodrum Karot-Kesim-Kırım

Bodrum'da tüm karot , kesim ve kırım işleriniz en yeni ekipman ve malzemeler kullanılarak yapılır ...

Ayrıntılar
Tadilat

Bodrum Tadilat İşleri

Bodrum'da tüm tadilat işlerinizi en iyi işçilik ile zamanında teslim ediyoruz ...

Ayrıntılar

BODRUM AŞMAK İNŞAAT


bodrum inşaat firması

Aşmak İnşaat A.Ş , Konut ve Ticari yapı uygulamaları , Proje ve Modelleme işleri , Dekorasyon ve Tasarım hizmetleri , Tadilat ve Mimari yenileme işleri , Kat karşılığı inşaat ve Taahhüt Hizmetleri , Kentsel Dönüşüm uygulamaları alanında hizmet vermektedir.

Bugüne dek gerçekleştirdiği her projeyi, geleceğe referans olarak değerlendiren; kaliteyi, hizmet ve imalatta maksimize eden, çalıştığı kurum ve kuruluşlardan aldığı takdiri yeni nesil projelerinin altyapısı olarak kabul eden Aşmak İnşaat A.Ş. ; Türkiye'nin önemli yapı taşlarından biri olmaya devam edecektir.

Herşeyden önce;
"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Siz işinizi severseniz , iş de sizi sever.

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz." 
Çok fazla geçmişi olmayan ve argümanların kısıtlı olduğu bir sahada olduğumuzun farkındayız. Bu yüzden en iyisi olmak için araştırıyoruz, çabalıyoruz.

"Yüzümüzü her zaman dışarıya çeviriyoruz."
Ekibimiz ve her biri kendi alanında uzman olan işbirlikçilerimiz sayesinde her zaman olanın daha iyisi için çalışıyoruz. İşbirlikçilerimiz yurtiçi ve yurtdışındaki önemli projelere imza atmış kişiler yada ekipler.


0536 526 89 72

Bodrum'da Tüm İnşaat İşleriniz Çözüm Ortağı Arıyorsanız Hemen Çekinmeden Arayın

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette bizi farklı kılan tüm özellikler sadece bunlarla sınırlı değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayacaksınız. 

Zamanınız olduğunda tanışmak ve olası işbirliği yollarını araştımak için sizi proje ofisimize bekliyoruz...


bodrum inşaat firması

“Aşmak İnşaat Turizm Ticaret A.Ş. ; Bodrum'daki gelişmeleri yakından takip eder, yeniliklerin en hızlı şekilde mimari çözümlere aktarılmasını sağlayarak çağdaş çalışma ve yaşam mekanlarının geliştirilmesinde öncü olmayı hedefler. Böylece Bodrum'un mimari birikimine katkıda bulunmak Aşmak İnşaat'ın vizyonunu oluşturur. Net ve kolay okunabilen, yalın, modern ve sıcak bir uslup ile, çağdaş malzeme kullanımına ağırlık veren konseptler oluşturur."

Aşmak İnşaat, konut projelerinde iskan ve diğer mevzuatlara uyumlu çalışmalar yapıyor. Şehrin yapısına ve estetiğine en uygun projelerde geri dönüşüme uygun malzemeler kullanılıyor. İnsan için lüks ve modern yaşam alanları inşa ederken gelecek kuşaklar için bırakılacak en iyi mirası ifade eden çevreye yönelik koruma ve ağaçlandırma çalışmaları hususundaki sorumluluğunu yerine getiriyor.

KALİTELİ YAPILAR
Müşterilerimize HER ZAMAN Kaliteden Ödün Vermeyen, Yapılar İnşa Ediyoruz.

GÜVENİLİRLİLİK
Aşmak İnşaat Olarak GÜVEN Kelimesini Kendimizi Düstür Edindik Prensiblerimizden Asla Vazgeçmedik.

HİZMET
Kalite HİZMET anlayışımız ile siz Değerli müşterilerimizeher zaman yardımcı olmaktan kaçınmadık, Aslada Kaçınmayız.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Teknik ve mimari başarısını, her yeni projede devam ettirmek ve İnşaat Sektörü’nün küresel sürece ayak uydurulmasına katkıda bulunarak, yaşam alanları ve yaşam tarzı yaratmak.